Wyświetl pojedynczy post
wdały
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 21.06.2009, 18:47
a wybiórcza pisze, że było 100 000

Cytat:
- Inaczej liczy organizator, inaczej policja, ale szacujemy, że na imprezie bawiło się około 100 tys. osób - mówi Michał Kondzior z małopolskiej policji. Wcześniej media podawały informację, że na Wiankach zgromadziło się zaledwie połowa z tego. To były dane jeszcze sprzed koncertu Lenny'ego Kravitza.
zdjęcia
Odpowiedz cytując