Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11439
Stary 21.06.2009, 18:41
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Widzę że każdy polski bramkarz broniący za granicą jest dobry na Wisłę, no to może jeszcze Malarza albo Janukiewicza ale ten już gra w Polsce o ile dobrze się orientuje no i jeszcze do tego grona to Białkowski koniecznie
Każdy z nich by przyzwoicie łapał. Nie są to jacyś w końcu partacze, chociaż cuda też nie. Dla mnie tam Pawełek obecnie to numer jeden i nie ma co narzekać na Niego. W sumie konkurencji w zespole nigdy za wiele.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując