Wiślak-1990 napisał(a):

Widzę że każdy polski bramkarz broniący za granicą jest dobry na Wisłę, no to może jeszcze Malarza albo Janukiewicza ale ten już gra w Polsce o ile dobrze się orientuje no i jeszcze do tego grona to Białkowski koniecznie
|
Każdy z nich by przyzwoicie łapał. Nie są to jacyś w końcu partacze, chociaż cuda też nie. Dla mnie tam Pawełek obecnie to numer jeden i nie ma co narzekać na Niego. W sumie konkurencji w zespole nigdy za wiele.