|
mi sie zdaje, ze Vladavić prowadzi jakas gre, aby wydostac sie z Ziliny... i robi wokol siebie szum udajac zainteresowanie Wisly... stanowczo za dzuo jest slow z jego strony i nawet drobnych poszlak ze strony naszego klubu, mi to smierdzi na kilometr.
|