Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11429
Stary 21.06.2009, 17:14
mi sie zdaje, ze Vladavić prowadzi jakas gre, aby wydostac sie z Ziliny... i robi wokol siebie szum udajac zainteresowanie Wisly... stanowczo za dzuo jest slow z jego strony i nawet drobnych poszlak ze strony naszego klubu, mi to smierdzi na kilometr.
Groundhopper
Odpowiedz cytując