Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11426
Stary 21.06.2009, 16:57
OL Lyonaise napisał(a):Wyświetl post

Mam nadzieję, że Bednarz jeszcze raz ze Skorżą to dobrze przemyślą. Pewnie się mylę, ale zapewne jak się w środowisku rozeszło że jest szansa dla Wisły na CL to do nas zaczynają walić drzwiami i oknami.


Wielu pikarzy mozna na to sciagnać,bo oni sami wiedza ze moga sie w ten sposob wypromowac jeszcze wyzej a nic nie robi takiej reklamy jak gra w Lidze Mistrzow.
Mysle ze nadchodzacy tydzien przyniesie jakies transfery,ale trzeba je robic szybko tak zeby nowi mogli sie zgrac z zepsole,zeby byc przydatni trenerowi na 100%.


I ten Valadavic mnie ciekawi,jesli przez wielu byl uznawany za najleszego w Zilinie a kojarze ich z P Uefa w zeszlym sezonie..to to naprawde jest juz pilkarz o uznanej marce.

Tylko ta kwota...do tej pory bierzemy za damro Carlionosa i za 100 tys Bozoka...a tu nagle 600 za Vladavica....no chyba ze to byla ta jedna duza kwota kasy na transfer ,SKorza kiedys o tym wspominał.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.06.2009 o godz. 17:00.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując