Wyświetl pojedynczy post
kubamusial
Member
 
Od: 02.2005
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.06.2009, 15:54
Jak dla mnie koncert Lennego był rewelacyjny. Nie potraktował go na zasadzie "największe przeboje i do domu" tylko w każdej piosence robił niesamowite instrumentalne wejścia. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem
KOPER
Odpowiedz cytując