Temat
:
Wiła wianki i wrzucała je do falującej wody ...
Wyświetl pojedynczy post
kubamusial
Member
Od: 02.2005
Skąd: KR
Offline
#
50
21.06.2009, 15:54
Jak dla mnie koncert Lennego był rewelacyjny. Nie potraktował go na zasadzie "największe przeboje i do domu" tylko w każdej piosence robił niesamowite instrumentalne wejścia. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem
KOPER
kubamusial
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubamusial
Znajdź inne posty napisane przez kubamusial