Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#430
Stary 21.06.2009, 15:00
DarkLG_ napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest z odwołaniami. Po pierwszej liście trzeba zanieść odwołanie. (jak to wygląda? jak ktoś w poprzednich latach takie coś dawał to proszę o priva) W Tym samym czasie trzeba zanieść przecież orginalne świadectwo ukończenia szkoły i wyniki egzaminu do tej szkoły do której Cię przyjeli,mimo że złożyłeś odwołanie ?
A rejstracja w Krakowie jest prowadzona przez program Ksenon Optivum?
Powód: .
Ostatnio edytowane przez pablo92TSW : 21.06.2009 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując