Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.06.2009, 14:46
Mi sie wydaje, że jak zwykle bedziemy mieli pecha i trafimy na najtrudniejszego mozliwego rywala czyli mistrza Węgier Mimo to nie powinnismy miec z nimi wiekszych problemów Jak ograliśmy Barcelone to co nam zrobi taki klubik