Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11420
Stary 21.06.2009, 14:38
Weźcie już nie jęczcie... dwóch kolesi siedzi w KrK zrobiono im badania czekają na wyniki lub dogadanie szczegółów, w przypadku Carlinhosa o potwierdzenie statusu kontraktowego.

Mam nadzieje że to co teraz napiszę zakończy chwilowo wątek Vladavica.
Są dwie opcje koleś chce zwrócić uwagę innych klubów mówiąc że jest blisko Wisły, druga jest faktycznie blisko Wisły jak to się potoczy przekonamy się w wkrótce i darujcie sobie te śmieszne komentarze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.06.2009 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując