|
Ja się zaczynam niecierpliwić, że nadal żaden zawodnik nie został zakontraktowany. Myślę, że koniecznie trzeba to zrobić przed obozem. Żeby już na pierwszym obozowym treningu byli nowi piłkarze. Może nie wszyscy, ale przynajmniej lewy pomocnik i prawy obrońca. Jutro chyba dalej nic się nie stanie, bo skoro Bednarz jedzie na losowanie to na podpisanie kontraktów się nie zanosi. Mam nadzieje, że w tym tygodniu wiele się wyjaśni.
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|