Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11418
Stary 21.06.2009, 13:55
Słowacy na tym swoim forum piszą też,że Wisła chce wynająć ich stadion na ewentualne mecze w LM.Zbyt dużo tu w ogóle dywagacji i niejasnych sygnałów.Być może ta sprawa z Żyliną i jej zawodnikami,to jedna wielka ściema.
Odpowiedz cytując