Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11414
Stary 21.06.2009, 13:11
Mimo,że trochę wątpię w sprowadzenie Vladovicia,to jeszcze nast.info o nim:w klasyfikacji na najlepszego pomocnika B.i H.za rok 2008 byl 5-ty,za Misimoviciem,Salihoviciem,Pjaniciem i Ibriciciem.Natomiast wygrał w kategorii na najlepszego dryblera(przed Dzeko!)i na najlepszego wykonawcę rzutów rożnych.
Odpowiedz cytując