Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11411
Stary 21.06.2009, 12:13
Piasta w tej rundzie ogladałem co drugi mecz zważywszy że maja tam młodych ciekawych graczy i jak dla mnie Glik to jest w tej chwili w mojej opini trzeci polski obrońca w lidze oprócz Jodłowca i Głowackiego, a ma 21 lat. W Piaście w każdym meczu był najlepszy ze swojej drużyny, jak dla mnie to byłby transfer idealny dla Wisły. Glik świetnie gra w powietrzu często na wyprzedzenie juz teraz śmiało w lidze mógłby grac w pierwszsym składzie, a jak zbierze doświadczenie w pucharach to bedzie za 2, 3 lata podstawowy reprezentant kraju. Także ja jestem na tak bo dawno w kraju w moim odczuciu nie było tak dobrze zapowiadajacego się stopera.
Odpowiedz cytując