Wyświetl pojedynczy post
anhellic
Junior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11408
Stary 21.06.2009, 12:08
Manieczkin335 napisał(a):Wyświetl post
Doszedłem do porozumienia z mistrzem Polski, Wisłą Kraków. Do podpisania kontraktu dojdzie szybko. W rzeczywistości kiedy kluby ustalą wysokość odstępnego. Prawdopodobnie nastąpi to na początku przyszłego tygodnia - powiedział Vladavić, który nie interesuje się przebiegiem negocjacji między działaczami.
OK. Myślałem, że chodzi ci o Glika.
Zawsze w sercu Biała Gwiazda
Odpowiedz cytując