Wyświetl pojedynczy post
Manieczkin335
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11405
Stary 21.06.2009, 11:42
Doszedłem do porozumienia z mistrzem Polski, Wisłą Kraków. Do podpisania kontraktu dojdzie szybko. W rzeczywistości kiedy kluby ustalą wysokość odstępnego. Prawdopodobnie nastąpi to na początku przyszłego tygodnia - powiedział Vladavić, który nie interesuje się przebiegiem negocjacji między działaczami. Do ANheliic
Odpowiedz cytując