Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline
#
189
21.06.2009, 11:41
Losowanie będzie zapewne tak jak w tamtym roku na tvn24. Tylko oczywiście nie będzie tego w programie tylko wezmą zrobią przerwę i połączą się na polskie zespoły.
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga
!
NHwiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHwiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez NHwiernyTS