Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1564
Stary 21.06.2009, 11:23
Awe napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio miałem ciekawą sytuację. ZPN wwalił mnie na trybuny, po tym jak zakwestionowałem karnego przeciwko mojej drużynie. Zespół prowadził asystent i na rozmowie pomeczowej ustawił Brak. A zespół ładnie wygrał mecz. I teraz 9 zawodników z tego meczu ma pomniejszy problem, że zbyt surowo oceniam grę zespołu i chce odejść. Wszystko przez tego nieudacznika asystenta
Poklep ich po dupkach na konferencjach prasowych to im za jakiś czas przejdzie.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując