Osobiście uważam że ponieważ Wisełka lubi szybki atak kombinacyjny to obecnie drewna typu Rado czy Beto nie za bardzo do nas pasują, chociaż oczywiście piłkarz taki jak Tomas Necid(świetne warunki ale przy tym konkret gracz) to go witam z otwartymi rączkami
Uważam też że niestety nie stać nas na taki luksus doboru zawodnika. Jeżeli jest np. taki Velikonja warty np 1mln Euro i chce do nas i mamy na niego kasę, to trzeba go łykać. Bo napewno będzie ci on dla nas lepszym nabytkiem niż jakiś drewniak choćby 2 razy lepszy niż Radovanovic. Musimy czychać na okazję. Jezeli jest okazja sprowadzić wysokiego to można takiego spróbować(chociaż ja jestem zwolennikiem szybkich piłkarzy w ataku), a jak jest okazja sprowadzić Aguero to też trzeba brać i tyle. Po prostu brać tego z większym talentem.