|
Właśnie tu padają często propozycje różnych nazwisk do gry w ataku Wisły (Micanski, Velikonja, Zec itp), ale są to piłkarze o różnej charakterystyce. Jestem ciekawy jakimi cechami według was powinien się charakteryzować kandydat do gry w linii ataku naszej drużyny (na obecny czas)?
|