Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11395
Stary 21.06.2009, 10:29
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Szóstka w obronie Diaz, Brozek, Glowa, Marcelo, Singlar, Carlinhos spokojnie nam wystarczy bo Diaz i Singlar moga grac rowniez na srodku obrony. Prawa strone tez juz przeciez mamy: Lobo i Malecki. Jedyna ogromna niewiadoma jest taka czy oprocz Bozoka na lewej flance bedzie gral Cwielong czy przyjdzie ktos jeszcze. Gdyby sie tak super zastanowic to brakuje nam jedynie 3 graczy zeby miec zamkniete wszystkie pozycje: Bozoka, Carlinhosa i napastnika.

Nie zapominajmy o bramkarzu. Według mnie, bramkarz jest nam bardzo potrzebny nic nie ujmując Mariuszowi. Trzeba kogoś, kto będzie naciskał na Mario, żeby czuł jego oddech na plecach. Godny rywal będzie z korzyścią dla wszystkich.
Odpowiedz cytując