|
Szóstka w obronie Diaz, Brozek, Glowa, Marcelo, Singlar, Carlinhos spokojnie nam wystarczy bo Diaz i Singlar moga grac rowniez na srodku obrony. Prawa strone tez juz przeciez mamy: Lobo i Malecki. Jedyna ogromna niewiadoma jest taka czy oprocz Bozoka na lewej flance bedzie gral Cwielong czy przyjdzie ktos jeszcze. Gdyby sie tak super zastanowic to brakuje nam jedynie 3 graczy zeby miec zamkniete wszystkie pozycje: Bozoka, Carlinhosa i napastnika.
|