Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11394
Stary 21.06.2009, 10:24
Szóstka w obronie Diaz, Brozek, Glowa, Marcelo, Singlar, Carlinhos spokojnie nam wystarczy bo Diaz i Singlar moga grac rowniez na srodku obrony. Prawa strone tez juz przeciez mamy: Lobo i Malecki. Jedyna ogromna niewiadoma jest taka czy oprocz Bozoka na lewej flance bedzie gral Cwielong czy przyjdzie ktos jeszcze. Gdyby sie tak super zastanowic to brakuje nam jedynie 3 graczy zeby miec zamkniete wszystkie pozycje: Bozoka, Carlinhosa i napastnika.
Odpowiedz cytuj±c