anhellic napisał(a):

|
Tylko że napastnik na LM to koszt rzędu 1 mln euro.
|
ooo to Ty znasz cennik piłkarzy?
Napastnik na LM kosztuje 1mln euro powiadasz... to ja mam pytanie ile kosztuje napastnik na Ekstraklase? Ile na Puchar Polski a ile na Młodą Ekstraklase?
takie porownania sa naiwne jak dzieci w przedszkolu.... Jirask 700tys i co to oznacza ze jest lepszy od darmowego Marcelo czy Singlara ?
Nawet jakbyśmy kupili napastnika za milion to i tak bys nie mial pewnosci...czasami zawodnik z karta w ręku wiecej wniesie do druzyny niz taki ex-gwiazdor... kolejny przykład Łobodziński.. przychodzil za 400tys a po kilku miesiacach musial siedziec na ławie na rzecz wtedy jeszcze Patryk Małeckiego ktory wiecej grał w ME niż w dorosłej Wiśle..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takie cos z futbol.pl - czyli nic
Bośniak zagra w Wiśle Kraków?
26-letni Admir Vladavić jest bliski podpisania kontraktu z Wisłą Kraków. Reprezentant Bośni i Hercegowiny występował ostatnio w słowackiej MSK Żilina.
Dziewięciokrotny reprezentant Bośni i Hercegowiny trafił do Żiliny w lutym 2007 roku. Słowacki klub przelał wówczas na konto FK Żeljeznicar Sarajewo około stu tysięcy euro.
Mierzący 178 centymetrów wzrostu Vladavić karierę zaczął w FK Iskra Stolac, a potem występował w Velezie Mostar. Od 2005 roku grał w Żeljeznicarze. W kadrze Bośni i Hercegowiny zadebiutował w 2006 roku w meczu przeciwko Japonii.
Vladavić, który może grać na prawym i lewym skrzydle wzoruje się na Zinedinie Zidanie (syn Bośniaka nazywa się Zidan). W słowackiej lidze uważany jest za jednego z najlepszych techników.