Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11393
Stary 21.06.2009, 10:15
anhellic napisał(a):Wyświetl post
Tylko że napastnik na LM to koszt rzędu 1 mln euro.
ooo to Ty znasz cennik piłkarzy?

Napastnik na LM kosztuje 1mln euro powiadasz... to ja mam pytanie ile kosztuje napastnik na Ekstraklase? Ile na Puchar Polski a ile na Młodą Ekstraklase?

takie porownania sa naiwne jak dzieci w przedszkolu.... Jirask 700tys i co to oznacza ze jest lepszy od darmowego Marcelo czy Singlara ?

Nawet jakbyśmy kupili napastnika za milion to i tak bys nie mial pewnosci...czasami zawodnik z karta w ręku wiecej wniesie do druzyny niz taki ex-gwiazdor... kolejny przykład Łobodziński.. przychodzil za 400tys a po kilku miesiacach musial siedziec na ławie na rzecz wtedy jeszcze Patryk Małeckiego ktory wiecej grał w ME niż w dorosłej Wiśle..


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takie cos z futbol.pl - czyli nic

Bośniak zagra w Wiśle Kraków?

26-letni Admir Vladavić jest bliski podpisania kontraktu z Wisłą Kraków. Reprezentant Bośni i Hercegowiny występował ostatnio w słowackiej MSK Żilina.

Dziewięciokrotny reprezentant Bośni i Hercegowiny trafił do Żiliny w lutym 2007 roku. Słowacki klub przelał wówczas na konto FK Żeljeznicar Sarajewo około stu tysięcy euro.

Mierzący 178 centymetrów wzrostu Vladavić karierę zaczął w FK Iskra Stolac, a potem występował w Velezie Mostar. Od 2005 roku grał w Żeljeznicarze. W kadrze Bośni i Hercegowiny zadebiutował w 2006 roku w meczu przeciwko Japonii.

Vladavić, który może grać na prawym i lewym skrzydle wzoruje się na Zinedinie Zidanie (syn Bośniaka nazywa się Zidan). W słowackiej lidze uważany jest za jednego z najlepszych techników.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 21.06.2009 o godz. 10:49.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując