Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anhellic
Junior Member
Od: 06.2009
Skąd: Warszawa
Offline
#
11389
21.06.2009, 09:38
Wiem przecież, kacpergawlo. Tylko że napastnik na LM to koszt rzędu 1 mln euro. Stąd prędzej spodziewam się transferu dwóch bramkostrzelnych (mnie lub bardziej) skrzydłowych, niż jednego napastnika.
anhellic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anhellic
Znajdź inne posty napisane przez anhellic