Wyświetl pojedynczy post
anhellic
Junior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11389
Stary 21.06.2009, 09:38
Wiem przecież, kacpergawlo. Tylko że napastnik na LM to koszt rzędu 1 mln euro. Stąd prędzej spodziewam się transferu dwóch bramkostrzelnych (mnie lub bardziej) skrzydłowych, niż jednego napastnika.
Odpowiedz cytując