Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11387
Stary 21.06.2009, 09:08
Po Vladavicu strasznie płaczą w Zilinie. Wczoraj podobno telewizja TA3 podała że Vladavic idzie do Krakowa(ale nie wiem na podstawie jakich źródeł). Podejrzewają że może kosztować coś koło 600tys Euro + 15% . Mówią, że to ich najlepszy gracz
Kurcze fajnie by było. Teraz Vladavic. Potem jak przejdziemy do 4 rundy i Kirmowi zmięknie rura bo nie będzie miał ofert to jeszcze on na pozycję rozgrywającego i będzie git


Cytat:
kto sa admira?
vladavic odisiel a tym nam vznikne v zalohe diera ako v ementali...no nech sa mu tam teda dari
Cytat:
ano je to tak vladavic do krakova
no,skoda....
Ostatnio edytowane przez OL Lyonaise : 21.06.2009 o godz. 09:17.
Odpowiedz cytując