Hmmm, chcialbym sie zapytac czy ktos moze wiedziec jaka nazwe nosi nowopowstaly zespol. On czesto gra w klubie "Ekwador" w Manieczkach. Dj razem z Gitarzystka i od czasu do czasu saksofon. Jesli ktos wie o co mi chodzi. Dla ulatwienia(

) podam ze na filmiku z 11 urodzin klubu jest sekwenja z nimi tuz przed samym koncem(generalnie polecam bo to chyba najlepszy miks jaki w zyciu slyszalem).