Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 21.06.2009, 09:05
Hmmm, chcialbym sie zapytac czy ktos moze wiedziec jaka nazwe nosi nowopowstaly zespol. On czesto gra w klubie "Ekwador" w Manieczkach. Dj razem z Gitarzystka i od czasu do czasu saksofon. Jesli ktos wie o co mi chodzi. Dla ulatwienia() podam ze na filmiku z 11 urodzin klubu jest sekwenja z nimi tuz przed samym koncem(generalnie polecam bo to chyba najlepszy miks jaki w zyciu slyszalem).
Odpowiedz cytując