ultr4 napisał(a):

Przypominam, że Garguła też potrafi wykonywać rzuty wolne 
|
Jasne że potrafiŁ, narazie jest niedostępny i jedyny który to umiał.
kacpergawlo napisał(a):

|
Pytanie na co nam Kirm i Vladovic? Bardziej potrzebny jest napastnik i stoper, a jak wiadomo wielkiej kasy nie mamy, brałbym ich dopiero na końcu jakby jeszcze kasa była.
|
Po to, żeby skrzydłowi też strzelali gole, jeśli nie gramy przez środek (bo gramy defensywnymi) to skrzydła (oba) muszą dobrze napędzać druzyne, wtedy i Cwielong zacznie trafiac bo bedzie miał wyłożone jak na patelni lub po prostu wiecej bedziemy sobie sytuacji stwarzac.