Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11386
Stary 21.06.2009, 09:02
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że Garguła też potrafi wykonywać rzuty wolne
Jasne że potrafiŁ, narazie jest niedostępny i jedyny który to umiał.

kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Pytanie na co nam Kirm i Vladovic? Bardziej potrzebny jest napastnik i stoper, a jak wiadomo wielkiej kasy nie mamy, brałbym ich dopiero na końcu jakby jeszcze kasa była.
Po to, żeby skrzydłowi też strzelali gole, jeśli nie gramy przez środek (bo gramy defensywnymi) to skrzydła (oba) muszą dobrze napędzać druzyne, wtedy i Cwielong zacznie trafiac bo bedzie miał wyłożone jak na patelni lub po prostu wiecej bedziemy sobie sytuacji stwarzac.

Odpowiedz cytując