|
Ja skłaniałbym się ku teorii, że mamy jakiegoś środkowego obrońcę na oku i jest bliski przejścia do Wisły. Mamy tylko dwóch nominalnych środkowych Głowackiego i Marcelo, a Kowalskiego odesłaliśmy do Gliwic. Jeśli chodzi o Glika to bardzo zdolny piłkarz, prezentuje już wysoki "ligowy" poziom, ale w wywiadzie podkreślił, że otrzymał ofertę z Lecha.
Oby tylko nie wyszło, że pozyskamy Jopa czy innego kalekę.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|