HEDu napisał(a):

|
Vladevic, Kirm, ahhh, postrach. Bysmy mieli bynajmniej kogos kto umie wykonywac rzuty wolne, bo dawno nie mielismy, no i pomocnika który umie minąć rywala i zaliczyc asyste a także strzelić, cos fajnego, ale marzenia ;P
|
Przypominam, że Garguła też potrafi wykonywać rzuty wolne
