Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11384
Stary 21.06.2009, 08:36
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Vladevic, Kirm, ahhh, postrach. Bysmy mieli bynajmniej kogos kto umie wykonywac rzuty wolne, bo dawno nie mielismy, no i pomocnika który umie minąć rywala i zaliczyc asyste a także strzelić, cos fajnego, ale marzenia ;P
Przypominam, że Garguła też potrafi wykonywać rzuty wolne
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.06.2009 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując