Keflavik - Fjolnir 1.50
Kolejny mecz z dosyc często przeze mnie typwanej ligi Islandzkiej. Keflavik to zespół który miał walczyc o najwyższe cele, ba miał zagrozic Hafnarfjordurowi w obronie tytułu mistrzowskiego. Jednak po kilku nieudanych występach trzeba te plany będzie nieco zweryfikowac. Jeśli jutro nie wygrają ze słabym Fjolnirem to sytuacja zrobi się bardzo nieciekawa. W tym momencie gospodarze mają 11pkt., do lidera tracą 7 ale do 3 miejsca już tylko 3 pkt. Dlatego ten mecz z Fjolnirem może byc punktem zwrotnym tego sezonu dla Keflaviku. Ostatnia seria meczów bez wygranej (1-4 z KR Reykiavik, 1-1 ze Stjarnan, 4-4 z Breidablikiem) powinna zmotywowac ich do lepszej gry. Tymbardziej że poza porażką w Reykjaviku punkty tracili pechowo. U siebie Keflavik gra bardzo dobrze, wygrał 3 z 4 meczów (przegrał tutaj nawet Hafnarfjordur) a 1 zremisował. Fjolnir w tym sezonie broni się przed spadkiem, grają bardzo słabo i zdobyli narazie tylko 4pkt.(bilans 1-1-4). Na wyjazdach to już jest kompletna tragedia (0-1-4). Ostatnie trzy mecze to bardzo wyrazne porażki (1-3 z Fylkirem, 0-3 z Hafnarfjordur, 1-3 z Vestmannaeyar). Są po prostu słabym zespołem i raczej zmotywowany Keflavik nie zmarnuje szansy na 3 pkt.
Zapraszam na forum bukmacherskie,
www.1x2.pun.pl ! Właśnie wystartował konkurs związany z rozpoczynającym się turniejem na kortach Wimbledonu, zwycięzcy mają zagwarantowane nagrody pieniężne
