Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 20.06.2009, 21:27
Ja polecam ubiegłoroczny film Bohdana Slamy pt "Mój nauczyciel"
Kto lubi czeskie kino na pewno się nie zawiedzie.
Dla mnie film dość kontrowersyjny i powiem szczerze, że nie od razu przez niego przebrnąłem. Świetnie zrealizowany, z fantastyczna rolą głównego bohatera (Pavel Liszka) ale z uwagi na tematykę (celowo nie piszę jaką żeby nie zepsuć filmu) w pewnym momencie sobie darowałem. Później wróciłem do oglądania i nie żałuję...
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując