Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 20.06.2009, 21:12
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
a ja bym chciała się wybrać do kina. Grają coś teraz godnego polecenia?
Zależy jakie filmy preferujesz. Horror "Udręczenie" ciekawie sie zapowiada



Odpowiedz cytując