Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11379
Stary 20.06.2009, 20:31
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie Błaszczykowski też niby był wierny, a wyfrunął z klubu przy pierwszej okazji.

Brożek też jest coraz bardziej zdesperowany o czym świadczy poniższa wypowiedź:
Wcale nie przy pierwszej okazji. Zrobił tak, abyśmy za niego zgarnęli pieniądze, a nie musiał. Przedłużył celowo kontrakt. Pożegnał się z nami w kulturalny sposób i na każdym kroku okazuje przywiązanie do Białej Gwiazdy. Gdybyśmy jednak chcieli go za wszelką cenę zatrzymać to sądzę, że by nie protestował. No, ale dla niektórych w klubie taka oferta to było coś...
Odpowiedz cytując