eMTe napisał(a):

A co do Małeckiego to nigdzie się nie wybiera - sam tak mówił, a jemu można jak żadnemu innego Wiślakowi ufać. To nie Christiano "chcę jak Giggs" Ronaldo, albo Kaka "chcę być jak Maldini"
|
Spokojnie Błaszczykowski też niby był wierny, a wyfrunął z klubu przy pierwszej okazji.
Brożek też jest coraz bardziej zdesperowany o czym świadczy poniższa wypowiedź:
Cytat:
- Od dwóch lat już wszyscy mnie sprzedają, a niestety dalej sprzedać nie mogą. Ja podchodzę do tego spokojnie i przygotowuję się z Wisłą do nowego sezonu, a co wyniknie w tym okienku transferowym, to już nie ode mnie zależy - podkreśla napastnik.
- Rozmawiałem z dyrektorem sportowym, Jackiem Bednarzem, rozmawiałem ze swoim menedżerem, były oczywiście zapytania o moją osobę, ale do konkretów żadnych nie doszło. Nie wiem, jaką klub ustalił kwotę odstępnego za mnie, ale myślę, że po takiej rozmowie nie będzie to jakaś wygórowana cena. 4 miliony euro? Nie, to chyba lekka przesada - żachnął się Brożek.
|