Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3120
Stary 20.06.2009, 20:10
Projekt 3d nie jakis stary bo robilem go wedlug wszystkich danych ze strony www.stadionwisly.info. To ze sa szczeliny w naroznikach to akurat takie ujecie. Wlasnie co do naroznikow to robilem je wedlug ich schematu budowy jaki byl podany powyzszej stronie.

PS 1: Dj_ibutti obawiam sie ze bedziesz musial sie obejsc ze smakiem. Jak zaczalem tworzyc ten projekt to chcialem pokazac jaki bedzie widok z roznych stron stadionu

PS 2: Arked to jest moja wizka z forum Sky

PS 3: Narozniki jeszcze pojda pod mlotek takze o to sie nie martwic prosze
Odpowiedz cytując