Projekt 3d nie jakis stary bo robilem go wedlug wszystkich danych ze strony
www.stadionwisly.info. To ze sa szczeliny w naroznikach to akurat takie ujecie. Wlasnie co do naroznikow to robilem je wedlug ich schematu budowy jaki byl podany powyzszej stronie.
PS 1: Dj_ibutti obawiam sie ze bedziesz musial sie obejsc ze smakiem. Jak zaczalem tworzyc ten projekt to chcialem pokazac jaki bedzie widok z roznych stron stadionu
PS 2: Arked to jest moja wizka z forum Sky
PS 3: Narozniki jeszcze pojda pod mlotek takze o to sie nie martwic prosze

