Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11376
Stary 20.06.2009, 19:57
Drugi napastnik? Niekoniecznie - zakładając, że Paweł zostanie z nami. Pamiętacie jak padały gole w sezonie 2006/2007 w pucharach? Błaszczykowski do Brożka i gol. W meczu Basel Błaszczu zanotował 3 asysty, w meczu z Feyenordem i Nancy po jednej. Dobrze, że wzmacniamy skrzydła. Po co byłby nam napastnik jakby nie miał kto dogrywać mu piłek... Mieć po obu stronach dobrych skrzydłowych i dobrego ofensywnego pomocnika w środku to to co nam wystarczy do dobrej gry w pucharach. Nasza polityka transferowa wreszcie napawa mnie optymizmem na przyszłość : )

A co do Małeckiego to nigdzie się nie wybiera - sam tak mówił, a jemu można jak żadnemu innego Wiślakowi ufać. To nie Christiano "chcę jak Giggs" Ronaldo, albo Kaka "chcę być jak Maldini"
Ostatnio edytowane przez eMTe : 20.06.2009 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując