Odliczamy... 10 dni!
Macie już wybrane kierunki, bo ja im bliżej rozstrzygnięć mam większy mętlik. Jeszcze miesiąc temu byłem pewny studiowania na PK budownistwo, dzisiaj doszły do tego: elektronika i telekomunikacja, inżynieria biomedyczna i automatyka i robotyka..
Zastanawiam się, ktoś coś opowie?
10 dni...