Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 20.06.2009, 19:48
Odliczamy... 10 dni!

Macie już wybrane kierunki, bo ja im bliżej rozstrzygnięć mam większy mętlik. Jeszcze miesiąc temu byłem pewny studiowania na PK budownistwo, dzisiaj doszły do tego: elektronika i telekomunikacja, inżynieria biomedyczna i automatyka i robotyka..

Zastanawiam się, ktoś coś opowie?

10 dni...
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując