Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11365
Stary 20.06.2009, 18:06
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Co do Vlado.
Niby nie można oceniać po filmikach ale pewne rzeczy są po prostu oczywiste.
Widzisz wyprostowanego kolesia, silnego fizycznie z głową w górze prowadzącego piłkę krótko przy nodze delikatnymi dotknięciami to jest pewność że na tle polskich przygarbionych, połamanych, chaotycznych skrzydłowych on się sprawdzi, to oczywistość. I gdyby strzelił 7 bramek to byłby u nas 3 strzelcem drużny a jest przecież pomocnikiem.
ale nikt nie mówi że jest złym zawodnikiem ale nie ma tez podstaw aby twierdzić jaki to on jest świetny o Bozoku jeszcze mniej można powiedzieć fajnie że sa transfery ale podchodziłbym do tego bardzo spokojnie bez pompowania balonika bo wszystko dopiero okaże sie na murawie a jakoś dziwnie zawsze jest tak że przed przyjściem lepiej wszyscy wyglądają a jak przychodzi życie to nie możemy juz oddawana kupić jakiegoś kreatywnego grajka
Odpowiedz cytując