Wyświetl pojedynczy post
anhellic
Junior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11364
Stary 20.06.2009, 17:57
prawnk25,
wywód długi, za co chwała, ale muszę przyznać, że straszny z ciebie malkontent

wg ciebie powinniśmy pozyskać 10 zawodników (dokładnie policzyłem), żeby liczyć na cień szansy w el. LM

zupełnie się z tym nie zgadzam. po co nam np. defensywny pomocnik (to jedna z lepiej obsadzonych pozycji w drużynie, biorąc pod uwagę, że niektórzy, uniwersalni zawodnicy, jak junior diaz, mogą na niej grać).
wydaje mi się, że w granicach przyzwoitości, i tu ameryki nie odkrywam, będzie pozyskanie zawodników na pozycję bramkarza (choćby równorzędnego do Pawełka, co zmusi go do pracy), środkowego i prawego obrońcę, lewego pomocnika i napastnika (czyli 5). z każdego transfery na te pozycje będę się cieszył, a biorąc pod uwagę, że zaawansowane są rozmowy z zawodnikami na 2 z nich, to nie jest najgorzej.

myślę też, że w tym roku bednarz nie da ciała i zawodnicy zakontraktowani będą odpowiednio wcześnie, żeby mogli się zgrać z zespołem (oczywiście jeśli rada nie będzie się ociągać), tak przynajmniej zapowiadał.
Odpowiedz cytując