Jeśli w Polsce będą budrzety klubów po 100 mln złotych, to i te 42 k będzie mało, i oprócz pomysłu kolegi, trzeba będzie jeszcze dobudować drugie piętro do D,E aby zrobić 50k. Dach wymienią na nowy większy, na tym samym poziomie nad całym stadionem. Tylko, że to wszystko dopiero za 10 lat. Niemożliwe

A kto 10 lat temu przypuszczał, że niedawno zbudowane A,B za dziesięć lat będzie do rozbiórki. Ja jak to zbudowali wtedy, to się cieszyłem, że jest w Krakowie za...ta trybuna na poziomie europejskim !!!