Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 20.06.2009, 17:30
Proud napisał(a):Wyświetl post
zresztą za dobry to on nie jest.
Nie przesadzajmy. Bardzo solidny jak na nasze warunki bramkarz. Doświadczony i w miarę ograny w pucharach. Z pierwszym zdaniem twojej wypowiedzi trudno się jednak nie zgodzić.....
Jak już robimy koncert życzeń to ja stawiam na Grzesia Szamotulskiego. Kończy mu się kontrakt , a nie zapominajmy ,że grał z Bednarzem przez 5 lat w jednym klubie......No i to jest w sumie jedyne co mu można zarzucić - grał w Legii.....
Odpowiedz cytując