JEDREK76 napisał(a):

|
Śmieszne są te filmiki Vladavica na Youtubie. Z dziesięć razy powtórzona w jednym z nich bramka po zdobyciu której podbiega do ławki rezerwowych (bodaj mecz z Ziliną) świadczyłaby raczej, że nie ma zbyt wiele do pokazania.
|
Sorry ale to mentalność tych Bośniaków którzy robi kompile z jednej bramki. To nie tylko o nim... w praktyce to oni wiedzą prawie wszystko o swoich rodkach za granicą... dla przykładu kolesie dokładnie wiedzą z kim grał Lech w pucharze UEFA.
Tacy piłkarze jak Vladović są nam potrzebni, jeśli go zakontraktujemy to dla mnie jasny sygnał że podejmu walke o LM.
Tutaj jest skrót który pokazuje co ten koleś potrafi:
http://www.youtube.com/watch?v=j43Tjbyn-VU
Mając na uwadze zaawansowaną sprawę z Bożokiem ciężko uwierzyć w transfer Vlado ale jeśli do niego dojdzie to będzie świadczyć tylko o tym, że naprawdę chcemy LM.