Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11354
Stary 20.06.2009, 16:24
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Śmieszne są te filmiki Vladavica na Youtubie. Z dziesięć razy powtórzona w jednym z nich bramka po zdobyciu której podbiega do ławki rezerwowych (bodaj mecz z Ziliną) świadczyłaby raczej, że nie ma zbyt wiele do pokazania.
Sorry ale to mentalność tych Bośniaków którzy robi kompile z jednej bramki. To nie tylko o nim... w praktyce to oni wiedzą prawie wszystko o swoich rodkach za granicą... dla przykładu kolesie dokładnie wiedzą z kim grał Lech w pucharze UEFA.

Tacy piłkarze jak Vladović są nam potrzebni, jeśli go zakontraktujemy to dla mnie jasny sygnał że podejmu walke o LM.

Tutaj jest skrót który pokazuje co ten koleś potrafi:
http://www.youtube.com/watch?v=j43Tjbyn-VU

Mając na uwadze zaawansowaną sprawę z Bożokiem ciężko uwierzyć w transfer Vlado ale jeśli do niego dojdzie to będzie świadczyć tylko o tym, że naprawdę chcemy LM.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 20.06.2009 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując