Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11353
Stary 20.06.2009, 16:12
Śmieszne są te filmiki Vladavica na Youtubie. Z dziesięć razy powtórzona w jednym z nich bramka po zdobyciu której podbiega do ławki rezerwowych (bodaj mecz z Ziliną) świadczyłaby raczej, że nie ma zbyt wiele do pokazania. Z pozostałych widać że ma dobry, mocny strzał, ale jak na skrzydłowego to bynajmniej zbyt wielu rajdów po skrzydle nie uświadczyłem nawet na tych reklamowych filmikach.
Co do skumulowania skrzydłowych w razie przyjścia Bozoka i Vladavica, to z tego co czytam Bozok może grać zarówno na lewym jak i na prawym skrzydle, o Vladavicu też czyta się jako o obunożnym wieć po kiego grzyba się marwić na zapas

A wszystkim rozgrzanym do czerwoności emocjami transferowymi (pomny doświadczeń z poprzednich ogórkowych okresów i w nich niedojszłych transferów) radzę wziąść zimny prysznic i poczekać aż któremuś z prasowych dywagacji zrobią fotkę w koszulce z logo:/ na piersi i BG na lewym ramieniu.
Odpowiedz cytując