Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11352
Stary 20.06.2009, 16:08
Abstrahując od tematu ewentualnych zysków za awans do IV rundy eliminacji, tudzież fazy grupowej, ciekawi mnie, kiedy wyjaśni się sprawa transferu Bozoka i Carlinhosa do Wisły.
Odpowiedz cytując