|
Nikt nie mówi, że za dużo pomocników, tylko czy nie za bardzo się skupiają na wypelnianiu luk po Baszczu i Zieniu? Musimy znaleźć jakiegoś skutecznego i dobrego napastnika, inaczej będzie kaszana w pucharach. Dokąd trzeba będzie czekać na tego napastnika? Do us***ej śmierci?
PS: Brożka musimy zatrzymać, tylko czy Boguski po kontuzji wróci błyskawicznie do swojej formy? Ćwielong - marnuje 100% sytuacje strzeleckie, Beto(n) na całe szczęście odchodzi. Burliga? wczesna faza Małeckiego.
Powód: dopiski i bzdury
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 20.06.2009 o godz. 15:15.
|