Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
Od: 08.2006
Offline
#
8051
20.06.2009, 14:47
7 kotów
napisał(a):
jeszcze bardzo dlugo zaden serwis nie doscignie ZCzuba : )))))))))))
RE-WE-LAC-JA !
Nie myl "Poligonu" ze Zczuba. To obraza dla "Poligonu", który rzeczywiście trzyma poziom
Isfahan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Isfahan
Znajdź inne posty napisane przez Isfahan