Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11345
Stary 20.06.2009, 14:36
Piszecie ze za duzo pomocnikow? Wedlug mnie nie. Linia omocy jest najwazniejsza czescia kazdego zepsolu czy to sie komus podoba czy nie. Dlatego musi ona byc wyrownana i przede wszystkim silna. Odejdzie Cantoro bo ma chyba kontrakt tylko do konca grudnia o ile sie nie myle. Niedzielan ma jeszcze rok lub poltora waznego kontraktu i pomimo tego ze od zawsze byl jednym z moich ulubionych pilkarzy za te jego hiperszybkosc(do tej pory pamietam mecz z Wegrami gdzie uciekal obroncom jak chcial...), to z calym szacunkiem w obecnej dyspozycji nie jest to pilkarz na miare Wisly(chyba ze przepracuje w zdrowiu caly okres przygotowawczy - wtedy moze byc bardzo duzym wzmocnieniem skladu). Zobaczymy jak to bedzie Wisla doskonale wie jak zbudowac zespol a kontrakty motywacyjne to tylko byl poczatek jesli rozumiecie co ja mam na mysli. Nie chce byc wrozka ale wedlug mnie i w mojej opinii nadchodza swietlane lata dla Krakowskiego klubu ktory na wiele lat moze zdominowac lige.

Dla mnie tak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując