Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
halastRa
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
3110
20.06.2009, 14:32
Arturo Qr2nów
napisał(a):
I oby tak zostało
A można wiedzieć od kiedy trwa kontrakt na wykonanie tych prefabrykatów?
chyba koniec kwietnia lub na poczatku maja dokladnie nie pamietam byl pierwszy slup robiony
halastRa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do halastRa
Znajdź inne posty napisane przez halastRa