Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
scretch
Junior Member
Od: 10.2006
Offline
#
3118
20.06.2009, 14:20
Dżizas!! Kiedy w końcu przestaniecie opierać swoją wiedze na stronie transfermartk
!! Senecky w marcu tego roku przedłużył kontrakt do 2011r! Proponowałbym przenieść tą opcję na półkę zatytułowaną: nieosiągalni!!
scretch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do scretch
Znajdź inne posty napisane przez scretch