Proud napisał(a):

|
Ale ja nie mówię o przydatności tych graczy...po prostu nasz budżet nie jest studnią bez dna...a Ci zawodnicy mają dość wysokie kontrakty.
|
No to tak:
Pawełek,Gikiewicz
Singlar,Carlinhos
Marcelo,Głowacki, Varga,
Pi.Brożek,Diaz
Małecki,Łobodziński
Sobolewski, Diaz, Cantoro
Vladavic, Bozok
Boguski, Garguła, Jirsak
Brożek, Ćwielong
Dla mnie to nawet lepiej. Niech się pozbędą Niedzielana, a Gołosia i Cebanu na wypożyczenie. Potem w zimie kogoś w miejsce Cantoro
(wysoki napastnik) i ew. Vargi i będzie git. Świetny skład jak na nasze warunki. Bardzo zrównoważony i wszechstronny.