ultr4 napisał(a):

|
A wywiad z Vladaviciem, w którym przyznał, że jest dogadany z Wisła to spekulacja? .
|
Tak
spekulacja nic więcej, być może nawet bośniackiej wersji SE czy Faktu.
Do momentu aż nie napisze o nim oficjalna, bądź gość nie stawi sie przy R22 lub ewentualnie przy Prądnickiej w JPII na badaniach będzie to nadal czysta
spekulacja.