Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11330
Stary 20.06.2009, 13:12
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
A wywiad z Vladaviciem, w którym przyznał, że jest dogadany z Wisła to spekulacja? .
Tak spekulacja nic więcej, być może nawet bośniackiej wersji SE czy Faktu.
Do momentu aż nie napisze o nim oficjalna, bądź gość nie stawi sie przy R22 lub ewentualnie przy Prądnickiej w JPII na badaniach będzie to nadal czysta spekulacja.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 20.06.2009 o godz. 13:14.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując