Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11329
Stary 20.06.2009, 13:08
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Wszystko inne to czyste spekulacje, jednak napewno cos sie dzieje i mam nadzieje ze wyniki zobaczymy jak najszybciej.
A wywiad z Vladaviciem, w którym przyznał, że jest dogadany z Wisła to spekulacja?

Myśle, że transfer tego zawodnika powinien byc priorytetem Wisły, gdyż może grać po obu stronach boiska oraz dobrze bije stałe fragmenty gry.
Odpowiedz cytując