AgresywnyChomik napisał(a):

|
Wszystko inne to czyste spekulacje, jednak napewno cos sie dzieje i mam nadzieje ze wyniki zobaczymy jak najszybciej.
|
A wywiad z Vladaviciem, w którym przyznał, że jest dogadany z Wisła to spekulacja?
Myśle, że transfer tego zawodnika powinien byc priorytetem Wisły, gdyż może grać po obu stronach boiska oraz dobrze bije stałe fragmenty gry.